Loading...

درباره ما

توسعه ی اینترنت باعث تغییر در روش های خرید جهان شده .

بنابر این زندگی امروزی ایجاب میکند که خود را با روش های نوین خرید منطبق کنیم .

همینطور با توجه به اهمیت زمان در زندگی امروز بسیار اهمیت دارد که در زمان صرفه جویی کرده و به جای صرف زمان بسیار زیاد برای خرید و جابجایی بین شهر ها روشی مطمئن تر ، کم هزینه تر و به صرفه تر را امتخاب کنیم تا از زمان خود بهتر استفاده کرده و سختی هایی را از زندگی روزمره ی خود حذف کنیم .بنابر این باید از الگو های قدیمی فاصله گرفت و به الگو های جدید زندگی نزدیکتر شویم .

صرف اوغات بیکاری و فراقت برای تفریح ، اموزش ، ورزش و لذت بردن از علایق شخصی و سفر نسبت به فعالیت زمان بری مانند خرید اولویت بیشتری دارد . حالا به تمام زمانی که برای خرید حضوری میگذاریم عوامل مزاحمی چون ترافیک ، خستگی و فشار های روانی متعدد را اضافه کنید .

امروزه برای خرید افراد کمی هستند که نیاز به تحلیل و تحقیق بررسی کالا نداشته باشند . به همین جهت هر روز تعداد افرادی که از سرویس های اینترنتی استفاده میکنند بیشتر میشود .

 

اینتربال مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است.

 

از این رو اینتربال سعی میکند نقد و توضیحاتی بی طرفانه و واقعی از اجناس ارائه کند تا به مخاطب و مشتری احترام گذاشته و او را در خرید یاری کند . به همین جهت خریداران میتوانند با بالاترین درصد اطمینان از سایت اینتربال خرید کنند و از انتخاب خود لذت ببرند.

بخش ویدیویی آموزش برای آموزش های ویدیویی در زمینه های مختلف و بخش صوتی برای قرار دادن فایل ها و آموزش های صوتی از برنامه های محتوایی سایت اینتربال میباشد .

 

 

سایت اینتربال دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه ی تجارت الکترونیک وزارت صنعت ، معدن و تجارت است .

 

یکی از اولویت های مهم سایت اینتربال تولید و ارائه ی محتوای فنی مورد نیاز کاربران و آنالیز محصولات با بالاترین دقت و کیفیت است . برای اینتربال مهم است که خریدار با سهولت بسیار کالا ی مورد نیاز خود را انتخاب کند .

اینتربال تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا در تمام مراحل خرید یعنی پیش از خرید ، حین خرید و پس از خرید همواره در کنار مشتری باشد و به وی خدمت رسانی کند .

هدف از تولید و به اشتراک گذاشتن ویدیو های بررسی و اموزشی ، راهنمایی مشتری به سمت انتخابی دقیق و در نهایت خریدی رضایت بخش است .

فروشگاه اینتربال همواره تخفیف بوده و تمامی کالا ها در سایت ما با تخفیف به شما ارائه میشود .

 

از اهداف اینتربال تبدیل شدن به فروشگاهیست که افراد ، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیاز های خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه ، و بالاتربن کیفیت ممکن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند .

مشتری مهم ترین بخش کار ماست به همین دلیل استفاده از اجناسی با کیفیت بالا ، بهره گیری از سیستم تخفیف ، حمایت از مشتریان دائم و ... برای جلب رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است .

 

 

اینتربال ارزوی خریدی خوب و لذت بخش برای شما دارد و تا اخرین لحظه نهایت تلاش خود را برای همراهی با شما در این امر به کار میگیرد .

 

 

فراغ بال با اینتربال

نظرات